Dla Partnerów

Informacje o markach

Marka Sistema to nowoczesne plastikowe pojemniki do przechowywania żywności i artykułów gospodarstwa domowego. Charakteryzują się innowacyjnością, starannością wykonania, funkcjonalnością i piękną kolorystyką. Marka podbija serca wielu klientów na całym świecie. Klienci cenią ją za jakość wykonania i różnorodność zastosowania. Cała produkcja odbywa się w Nowej Zelandii a zastosowane w produkcji technologie gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie produkty marki Sistema są wolne od szkodliwych substancji takich jak Bisfenole A i Ftalany, dzięki czemu są w 100% bezpieczne w kontakcie z żywnością oraz bezpieczne dla dzieci.

W kolekcji EzyStyle znajduje się szeroka gama produktów dla domu i ogrodu. Od nowoczesnych trampolin wykonanych z bardzo wytrzymałych materiałów przez Grille Ogrodowe, Maty Edukacyjne i wiele więcej.

W kolekcji Makamaka mamy do zaoferowania szeroką gamę nowoczesnych kocy wykonanych z bardzo przyjemnej tkaniny. Wzory zostały zaprojektowane według najnowszych trendów rynkowych. Są miękkie i delikatne w dotyku. Idealne na chłodne wieczory. Świetnie sprawdzają się w formie prezentu.
Nasze koce mogą służyć jako narzuta na łóżko.

Langley Home – to seria aromatycznych i ekologicznych świec wykonanych na bazie wosku sojowego. Przepiękne kompozycje zapewnią długotrwały i miły zapach. Idealnie sprawdzą się w domowym zaciszu, salonach piękności, czy restauracjach.

Langley Empire Candle Company - to amerykański producent świec zapachowych o niebanalnym designie i niepowtarzalnych kompozycjach zapachowych. Świece wyróżnia wysoka jakość, czystość palenia i dbałość o szczegóły. Idealnie sprawdzą się w domowym zaciszu, ogrodzie, restauracji czy kawiarni.

Tuscany Candle – to linia świec wykonanych na bazie najczystszych olejków zapachowych inspirowanych włoską Toskanią. Charakteryzują się luksusową formą, bogatą gamą zapachową, kolorystyczną i pojemnościową oraz pięknym designem.